Winpet Yara Koruyucu Korse Nedir, Nasıl Satın Alabilirim

Winpet Yara Koruyucu Korse Nedir, Nasıl Satın Alabilirim

Winpet Yara Koruyucu Korse  Nedir, Nasıl Satın Alabilirim ait tanıtım resmi

 

 

 

 

 

                                                 

Winpet Yara Koruyucu Korseleri Kliniğimizde temin edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için watsahptan 0544 596 61 42 bu numaradan yazabilirsiniz........ Evcil dostlarınızın operasyon sonrasında (Pyometra,Kısırlaştırma,meme tümörü kanserinde,pyoderma  vb) evcil dostunuzun yara bölgesi ile uğraşmayarak daha hızlı iyileşmesini sağlar..  Türkiyenin heryerine kargo ile  gönderim sağlamaktayız.

 

 

 

Birçok buluşun ve yeniliğin temelinde çözümsüz sorunlar ile ihtiyaçlar vardır. İnsanlık tarihinin başlangıcından bu güne,  insanlar karşılaştıkları sorunlara çözüm üretme, hayatı daha kolay hale getirme davranışı içindedir. Buluşlarını önce kendileri tecrübe etmiş sonrasında insanlığın kullanımına sunmuşlardır. Kolay ve pratik icatlar her zaman kabul görmüş ve kullanıcılar arasında hızla yayılmıştır.

      WinPet de bir ihtiyacın ve sorunun karşılığı olarak ortaya çıkmıştır.  Bütün memeli canlılarda yara iyileşme süreci sıkıntılıdır. Yaralar kaşınarak iyileşir. Bu tamamen fizyolojik bir olgudur.  Ancak, Pet’lerde ve kemirgenlerde; yara iyileşme sürecinden kaynaklı kaşınmanın yanı sıra tükrüğün antiseptik özelliği sebebiyle öğrenilmiş bir yalama içgüdüsü ağır basar. Hastanın yara ile sürekli oynaması, yara iyileşme sürecine müdahil olması, modern tıp da istenmeyen bir durumdur. Hastanın yaraya müdahil olması durumunda; enfeksiyon riski artar, iyileşme süreci uzar. Bu sebepten, operasyonlar sonrasında bir kısım yöntemler ile hastanın hayatı ve davranışları kısıtlanarak iyileşme sürecini tamamlaması sağlanır. Ancak, operasyon veya yaralanmadan kaynaklı sıkıntı içindeki hasta, ayrıca iyileşme sürecinde yaşam konforunu kaybetmiş olmanın stresini yaşar. Stres altında ki hasta, depresyona meyillidir. Birçok hasta da operasyonlar sonrasında korku, ürkeklik, tedirginlik duyguları yanı sıra, asabiyet ve sebepsiz saldırganlık da gelişebilir. Günümüz Veteriner Hekimleri ve pati dostları bu sorun karşısında çaresiz kalmaktadır. Bu gün kullanılan klasik yöntemler birçok vaka da yeterli olamamakta, bunun yanı sıra hasta da depresyonu ve anksiyete duygusunu tetiklemektedir.

    WinPet Yara Koruyucu Korse; bu çerçevede sorunun tam manası ile çözümü olarak ortaya çıkmış, ileri teknoloji ürünü, teknik kumaştan yapılmış Medikal bir üründür. İlk prototip WinPet’ler plastik su şişelerinden yapılmıştır ve iyileşme sürecinde oldukça başarılı olmuştur. Buradan hareketle; AR-Ge sürecinde plastik su şişesinin Mukavemet, Sıvı Geçirmezlik ve Hızlı Kuruyabilme özellikleri WinPet’in Teknik Kumaşına yansıtılmıştır. Bununla beraber, ürüne katma değer sağlayacak ve işlevselliğini artıracak Antimikrobiyallik, Antiallerjiklik ve Elastanlık ayrıca sağlanmıştır.

    Her boy ve ağırlıktaki hasta da güvenle kullanılabilen WinPet; Ergonomik tasarımı ile iyileşme sürecinde hastanın yaşam konforunu azaltmadan, yaraya ulaşarak zarar vermesini  önler. Yumuşak dokusu ve vücudu birçok noktadan hafif basınç etkisiyle saran yapısıyla, hastanın kendini güvende hissetmesini sağlar. Vücudu alışık olmadığı şekilde sarılan hastada,ayrıca dikkat dağılır yara ile oynama ve kaşıma davranışı azalır.

    WinPet; Sahipli Petler, Pati Dostları, Veteriner Hekimler ve Barınaklar için büyük bir yenilik ve kolaylıktır.

Kaynak: https://winpet.com.tr/

 


Sosyal Medyada Paylaş:

Winpet Yara Koruyucu Korse Nedir, Nasıl Satın Alabilirim

isimli haber sayfası 07 Mart 2019, 22:37 tarihinde oluşturulmuştur.