Ekibimiz

Ekibimiz

Sorumlu Veteriner Hekimi
Hasan Doğan 

Kadromuz

Hasan DOĞAN Veteriner Hekimi Hasan DOĞAN

Veteriner Hekim Hasan Doğan 1985 Kahramanmaraş doğumludur.Hasan Doğan lise tahsilini İstanbul Esenler İbrahim Turhan Lisesinde bitirdikten sonra Yüzüncü Yıl Üniversitesi Veteriner Fakültesinden 2011 Yılında (Bölüm ikincisi olarak) başarı ile mezun olmuştur.,2007-2011 yılları arasında Veteriner fakültesinde eğitimini sürdürürken aynı zaman da veteriner kliniğinde kendini geliştirmiş ,2012 yılında bilecikte askerlik görevini bitirmiş.2013 yılında Kedilerde davranış bozukluğu adlı seminere katılmış ve kedilerdeki davranış bozukluklarını incelemiştir. 2012-2016 yılları arasında Veteriner Hekimliği mesleğini icra etmiş ve 2016 yılının aralık ayı itibari ile Esenler Veteriner Kliniği kurma kararı almıştır. 2019 yılında Evlilik yapmıştır.Kaju isimli bir kedi babasıdır.

Hüseyin APDAN Laborant ve Veteriner Sağlık Teknikeri Hüseyin APDAN

Hüseyin APDAN 04.09.1994 Tarihinde Ankaranın yenimahalle ilçesinde doğdu,İlk ve orta okulu İstanbul Atatürk İlk öğretim okulunda okuduktan sonra ,İbrahim Turhan Anadolu Lisesinde Eğitimini tamamladı.2016 yılında Süleyman Demirel Üniversitesinde Labarant ve Veteriner Sağlık Bölümünde eğitimine başlamıştır.2018 yılında başarılı bir şekilde mezun olmuş ve şuanda ekibimiz de yer almaktadır.

AZAD TURAN Veteriner Hekimi AZAD TURAN

Vereriner hekimi Azad Turan 2021 yılında İntörn Veteriner Hekim olarak kliniğimizde çalışmaya başlamış olup,2022 yılında İstanbul üniversitesi veteriner fakültesinde mezun olmuş ve kadromuzda Veteriner Hekim olarrak yer almaktadır.

Busegül Palaz Yönetici Asistanı Busegül PalazESEN HALKLA İLİŞKİLER SORUMLUMUZ ESEN

KLİNİĞİMİZ SİMGESİ HALİNE GELEN CANIMIZ KIZIMIZ ESEN

Reşat Güvenlik Görevlisi Reşat

2021 yılın Nisan ayında beri ekibimizde yer almaktadır