İmmunovital Nedir ,Nasıl ve Neden kullanılır, İçindekiler Nelerdir,Nereden Satın alabilirim.

İmmunovital Nedir ,Nasıl ve Neden kullanılır, İçindekiler Nelerdir,Nereden Satın alabilirim.

İmmunovital Nedir ,Nasıl ve Neden kullanılır, İçindekiler Nelerdir,Nereden  Satın alabilirim. ait tanıtım resmi

İmmunovital ürününü kliniğimizde temin edebilirisniz.. Ayrıntı bilgi için  0212 611 61 42

EKİNEZYA  200 MG :Bağışıklık sisitemini uyararak vücut direncini artırır. Ekinezyanın faydaları saymakla bitmiyor; 1-Kanserle mücadele eder 2-Detoks etkisi gösterir 3- Bakteriyel, paraziter ve mantar enfeksiyonun önlenmesinde katkı sağlıyor.4-Solunum sistemi hastalıkların da destekliyicidir 5.Cilt hastalıklarının tedavisinde etkilidir 6.Üriner sistem hastalıklarında tedaviyi destekler 7-Ağrıyı dindirici etkisi vardır..

BETAGLUKAN 150 MG::Evcil hayvanların  enfeksiyonlarına karşın beyaz kan hüçrelerini aktive eder.Betaglukan ; 1-Solunum yolu enfeksiyonlarında tedaviyi destekler 2-Kanser hücrelerinin büyümesini önler 3-Enfeksiyonların azaltılmasına katkı sağlar .

PROPOLİS  150 MG:Doğal antibiyotiktir, Bağışıklık sistemini destekler.Propolis ; 1-Bakteriyel enfeksiyonların azaltılmasında özellikle ağız içi ve kulak  içi bakteriyel enfeksiyonlarda daha etkilidir.2-Hücre yenilenme sürecini kısaltdığı İçin yaraların hızlıca kapanmasını sağlar 3- Vucudu mantar ve bakteriden arındırır.4- Güçlü antioksidan özelliği  sayesinde cilt sağlığına iyi gelir .5-Kanser hüçrelerinin önlenmesini sağlar

C VİTAMİNİ 120 MG:idrar yolu enfensiyonda ve  solumum yolu enfeksiyonlarında direnci artırmak için  kullanılır. C viramini 1- Bağışıklık sistemini güçlendirir 2-Anioksidan özelliği vardır ,Vücudu kanser hücrelerinde korur 3-Yaraların ve yanıkların iyileşmesini hızlandırır 4- Diş eti hastalıklarında tedaviyi hızlandırır 5

ÇİNKO 12 MG :bağışıklık sisitemini ve derinin yapısını güçlendiren mineral.. Çinko; 1-Kansere karşı koruyucu etkisi vardır.2-Hormonal denge için gereklidir 3-İnsulin üretimini dengelediği için vücuttaki kan şekerinide ayarlar 4-Sindirime yardımcı olur 5.Karaciğer koruyucu etkisi vardır 6-Kas büyümesini ve onarılmasını destekler.

MÜRVER:Bağışıklık sistemini  güçlendirerek hastalıklara karşı direnci artırır. Mürver; 1- İçerisinde bulunan A,B ve C vitamininden dolayı bağışıklık sistemini güçlendir.2- Doğum yapan  kedi ve köpekte süt miktarını artırmaktadır 3-Mide ağrılarında ve hastalıklarında tedaviyi destekler 4-vücuttaki açık ve derin yaraların iyileşmesine katkı sağlar 5-Düzenli kullanımında kilo vermeyi destekler 6-Diüretik (idrar söktürücü) etkisi vardır.

 

Kullanım şekli : yavru kedi lerde 1 tablet, yavru köpeklerde  ve yetişkin kedilerde 2 tablet  ,yetişkin köpeklerde  ise  4 tablet dir.   

Ne için kullanılır :İmmunovital  kedi ve köpeklerin yannda kuşlar tavşanlar vb diğer evcil hayvanlarda bağışıklık sistemini desteklemek için kullanılır.

 Kaynak: https://zoovital.com/


Sosyal Medyada Paylaş:

İmmunovital Nedir ,Nasıl ve Neden kullanılır, İçindekiler Nelerdir,Nereden Satın alabilirim.

isimli haber sayfası 22 Ocak 2019, 19:07 tarihinde oluşturulmuştur.