Vetexpert GeriatriVet Dog 45 Tablet ,Geriatrivet Nedir Nereden satın alınır

Vetexpert GeriatriVet Dog 45 Tablet ,Geriatrivet Nedir Nereden satın alınır

Vetexpert GeriatriVet Dog 45 Tablet ,Geriatrivet Nedir Nereden satın alınır ait tanıtım resmi

Bu  Ürününü Kliniğimizde Temin edebilirsiniz Ayrıntılı bilgi için TIKLAYIN Whatsapp 0544 596 61 42)Ürün açıklaması  

pet eczanemizdeki diğer ürünler için tıklayınız

 

GeriatiVet sadece yaşlı köpekler için özel olarak formüle edilmiş, onların yaşlarına bağlı gerçek ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanmış özel bir vitamin kompleksidir.

İleri yaşlı köpeklerin fizyoljik ihtiyaçları genç ve yavru köpeklerden farklıdır. Yine belirli yaşın üzerindeki köpeklerde bazı hastalıkların görülme sıklığı yaşa bağlı olarak artmaktadır.

GeriatiVet yaşlı köpeklerin fizyolojik ihtiyaçlarını karşılamak, yaşa bağlı şekillenecek hastalıkların oluşumunu veya ilerlemesini engellemek için  geliştirilmiş ve sadece yaşlı köpekler için formüle edilmiş kompleks bir katkıdır.

GeriatiVet’in içeriğinde bulunan;

  • L-Karnitin; Köpekler için kalp hastalıklarının tedavisi ve korunmasında en yaygın kullanılan vitamin benzeri etken maddedir. L-Karnitin yaşlı köpeklerde mevcut veya yaşa bağlı olarak şekillenen kalp problemlerinin giderilmesine yardımcı olurken, ekiskliğine bağlı şekillenebilecek kalp hastalıklarına karşı korur. İleri yaşlı köpeklerin yaşam standartdının korunmasında L-Karnitin en önemli maddelerden birisidir.
  • Glukozamin; Her yaştaki köpeklerde şekillenen eklem problemlerinin tedavi edilmesi veya eklem sağlığının korunması için en sık kullanılan etken maddedir. Glukozamin eklem kıkırdağının yapısının korunmasına, var olan eklem problemlerin ilerlemesinin engellenmesine ve yaşlı köpeklerde yaşam kalitesinin artırılmasına yardımcı olur. Glukozamin ayrıca idrar kesesi problemlerinin tedavi ve korunmasında etkilidir.
  • β-Glukan; Köpeklerde bağışıklık sisteminin aktive edilmesine ve hastalıklara karşı vücut savunmasının güçlendirilmesine yardımcı olan bir etken maddedir. Yaşlı köpeklerin yaşa bağlı zayıflayan bağışıklık sistemlerini aktive eder.
  • HMB (3-Hidroksi-3-Metilbutirat); Kaslardaki protein sentezini artırarak, kaslardaki yıkımlanma, yaşa bağlı kas kütlesindeki azalma gibi problemlerin giderilmesinde ve engellenmesinde en sık kullanılan etken maddedir. Oral yol ile alınan HMB kasların kendini yenilemesine yardımcı olur.
  • Lutein; Göz üzerine olan pozitif etkileri nedeniyle yaşlı köpeklerde görme kayıplarının ilerlemesini engeller, görüşü artırarak görme problemlerinin şekillenmesini geciktirir. Ayrıca katarakt oluşumunu ve ilerlemesini yavaşlatır. Retina üzerine koruyucu etkisi bulunmaktadır.
  • Omega-3; Sinir sisteminin desteklenmesine, sinir iletimlerinde meydana gelebilecek aksaklıkların en aza indirgenmesine, atopic dermaitis başta olmak üzere deri hastalıklarının semptomlarının en aza indirilmesi ve sağlıklı derinin korunmasına yardımcı olur. Omega-3 ayrıca eklemler üzerinde pozitif etki göstererek  eklem problemlerinin ve semptomlarının giderilmesine yardımcı olur.
  • Alfa-lipoik Asit; Bilinen en güçlü antioksidanlardan birisidir. Alfa-lipoik asit kullanımı merkezi sinir sisteminde serbest radikaller tarafından meydana getirilen reaksiyonlara karşı koruma sağlar. Yaşlı köpeklerde beyindeki aktivite kayıplarının engellenmesine ve aynı zamanda mevcut aktivitenin korunmasına yardımcı olur

 

GeriatiVet tablet 7,5 Kg canlı ağırlık için 1 tablet olarak kullanılır.


Sosyal Medyada Paylaş:

Vetexpert GeriatriVet Dog 45 Tablet ,Geriatrivet Nedir Nereden satın alınır

isimli haber sayfası 19 Kasım 2020, 13:55 tarihinde oluşturulmuştur.